-25%

Диск гальмівний передній Toyota Corolla 1.4/1.6/1.4 D 02-
1 666 ₴
1 249,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: B130271
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130271 застосування до авто :
-Toyota:Corolla(E12)
Аналоги запчастини:4351202060/4351202070/4351212620/4351212621/4351202090/TOYOTA/LEXUS:4351213030/4351247020/4243102160/GEELY:1061001091/106100109101/106100109102/106100109103/BYD:F33501102/F33501159
B130271 застосування до авто :
-Toyota:Corolla(E12)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130271 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Діаметр [мм] | 255 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 25 |
| Мінімальна товщина [мм] | 23 |
| Кількість отворів | 4 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Висота [мм] | 49.3 |
| EAN | 5901225761590 |
Аналоги запчастини:4351202060/4351202070/4351212620/4351212621/4351202090/TOYOTA/LEXUS:4351213030/4351247020/4243102160/GEELY:1061001091/106100109101/106100109102/106100109103/BYD:F33501102/F33501159
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130271 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 49.3 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 25 мм |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | Prius, Corolla |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 249,50 ₴
