
Колодки гальмівні передні Audi A3,Skoda Octavia Vw Golf Alltrack, Golf Sportsvan, Golf Vii 1.0-2.0D 08.12-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B111305
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
VAG:5Q0698151C
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111305 |
| Товщина [мм] | 17.2 |
| Ширина (мм) | 146.25 |
| Висота [мм] | 62.3 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Довжина [мм] | 146 |
| Сторона встановлення | передній міст |
VAG:5Q0698151C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111305 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 146 мм |
| Толщина | 17.5 мм |
| Высота | 62.4 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Leon, A3, Golf, Octavia |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
