-25%

Колодки гальмівні передні Citroen Jumper/Fiat Ducato/Peugeot Boxer 06-
1 632 ₴
1 224 ₴
- Готово к отправке
- Код: B111038
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111038 застосування до авто :
-Citroën:Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U9)
Аналоги запчастини:425374/425463/77364318/77366021/77364015/425373/CITROEN/PEUGEOT:425376/425375/425464/1607878980/1611839280/FIAT/LANCIA:71770042/71773145/77364161/77364319/77366022/77366023/77366024/77367319
B111038 застосування до авто :
-Citroën:Jumper III,(U9)
-Fiat:Ducato(250,290) III
-Peugeot:Boxer(U9)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111038 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 169.3 |
| Висота [мм] | 69.1 |
| Товщина [мм] | 19.1 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 2 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 155 |
| Кількість болтів | 4 |
| Гальмівна система | Brembo |
| EAN | 5901225763907 |
Аналоги запчастини:425374/425463/77364318/77366021/77364015/425373/CITROEN/PEUGEOT:425376/425375/425464/1607878980/1611839280/FIAT/LANCIA:71770042/71773145/77364161/77364319/77366022/77366023/77366024/77367319
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111038 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 169.3 мм |
| Толщина | 19.1 мм |
| Высота | 69.1 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Совместимость с моделью | Jumper, Ducato, Boxer |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 224 ₴
