-25%

Колодки гальмівні передні Mercedes Sprinter 408-414, Vario// VW LT II 2.2-2.8D 02.95-07.06
1 564 ₴
1 173 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: B110889
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110889 застосування до авто :
-Mercedes:Sprinter,Vario
-Volkswagen:LT II
Аналоги запчастини:2D0698151A/2D0698151B/9024210110/MERCEDES-BENZ:0024204220/0034201720/0044202420/0024204120/0044201520/0054208620/A0024204120/CHRYSLER:5103790AA/DODGE:05103556AA/05103790AA
B110889 застосування до авто :
-Mercedes:Sprinter,Vario
-Volkswagen:LT II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110889 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 164.5 |
| Висота [мм] | 73 |
| Товщина [мм] | 18.8 |
| Гальмівна система | PERROT |
| EAN | 5901225711915 |
Аналоги запчастини:2D0698151A/2D0698151B/9024210110/MERCEDES-BENZ:0024204220/0034201720/0044202420/0024204120/0044201520/0054208620/A0024204120/CHRYSLER:5103790AA/DODGE:05103556AA/05103790AA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B110889 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 164.6 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 73 мм |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Sprinter, Vario |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 173 ₴
