-25%

Диск гальмівний задній Nissan Cube, Tiida 1.5D/1.6/1.8 07-
1 564 ₴
1 173 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: B130685
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130685 застосування до авто :
-Nissan:Cube III,Tiida I,(C11)
NISSAN:43206EM10A
B130685 застосування до авто :
-Nissan:Cube III,Tiida I,(C11)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130685 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8 |
| Внутрішній діаметр | 172 |
| Діаметр [мм] | 292 |
| Кількість отворів | 4 |
| Висота [мм] | 62 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| ∅ отвору [мм] | 12.5 |
| Фаска 2 [мм] | 114.3 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 9 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
NISSAN:43206EM10A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130685 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 62 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 9 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Tiida |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 173 ₴
