-25%

Диск гальмівний задній Nissan Primera 00-/Almera 1.5/1.8/2.0/2.2TDi 00-
1 564 ₴
1 173 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: B130215
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130215 застосування до авто :
-Nissan:AlmeraTino(V10M),Primera(P12)
Аналоги запчастини:432064U101/432064U103/NISSAN:432064U100/432064U102
B130215 застосування до авто :
-Nissan:AlmeraTino(V10M),Primera(P12)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130215 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 10 |
| Діаметр [мм] | 277.5 |
| Фаска 2 [мм] | 114.3 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 9 |
| Висота [мм] | 45 |
| EAN | 5901225724281 |
Аналоги запчастини:432064U101/432064U103/NISSAN:432064U100/432064U102
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130215 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 45 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 10 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Almera, Primera |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 1 173 ₴
