
Колодки гальмівні передні VW Sharan 2010- / Passat 2010- / Octavia 2010- / Audi a3
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B111292
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111292 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7)
-Seat:Alhambra II,Leon III
-Skoda:Octavia(A7)
-Volkswagen:CC(357),CC(358),Golf VII,PassatB7(362,365),PassatB7ALLTRACK,PassatB8(3G2,3G5),Sharan II
VAG:3C0698151E/3C0698151F/3C0698151G/3C0698151H/7N0698151A/7N0698151B/7N0698151C/7N0698151D/8V0698151C
B111292 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7)
-Seat:Alhambra II,Leon III
-Skoda:Octavia(A7)
-Volkswagen:CC(357),CC(358),Golf VII,PassatB7(362,365),PassatB7ALLTRACK,PassatB8(3G2,3G5),Sharan II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111292 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Товщина [мм] | 20 |
| Довжина [мм] | 175.2 |
| Висота [мм] | 69.7 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
| Довжина попереджувального контакту [мм] | 260 |
| EAN | 5901225795298 |
VAG:3C0698151E/3C0698151F/3C0698151G/3C0698151H/7N0698151A/7N0698151B/7N0698151C/7N0698151D/8V0698151C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111292 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 175 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Высота | 70 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Passat, Alhambra, Sharan |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
