Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110239 застосування до авто :
-Ford:Transit
Аналоги запчастини:4095132/4114749/FORD:1144288/1318147/1465168/1C152K021AD/1C1J2K021AB/1C1J2K021AC
B110239 застосування до авто :
-Ford:Transit
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110239 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 168.4 |
| Висота [мм] | 64 |
| Товщина [мм] | 17.6 |
| Гальмівна система | BOSCH |
| EAN | 5901225710031 |
Аналоги запчастини:4095132/4114749/FORD:1144288/1318147/1465168/1C152K021AD/1C1J2K021AB/1C1J2K021AC
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B110239 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 168.3 мм |
| Толщина | 18.7 мм |
| Высота | 63.9 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

