
Диск гальмівний задній Mercedes C (C204), C T-Model (S204), C (W204) 1.6-2.2D 01.07-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B130560
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130560 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW204
MERCEDES-BENZ:0004231312/A0004231312/A2044230512
B130560 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW204
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130560 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Діаметр [мм] | 278 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 9 |
| Мінімальна товщина [мм] | 7.3 |
| Кількість отворів | 5 |
| Фаска 2 [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 57.5 |
| Діаметр центрування [мм] | 67 |
| Внутрішній діаметр | 164 |
| ∅ отвору [мм] | 15 |
| EAN | 5901225781260 |
MERCEDES-BENZ:0004231312/A0004231312/A2044230512
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130560 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 112 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 57.5 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 9 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | C-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
