-25%

Диск гальмівний задній Ford Mondeo 93-00
1 309 ₴
981,75 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: B130068
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130068 застосування до авто :
-Ford:Mondeo,Scorpio
Аналоги запчастини:4115996/F5RZ2C026A/5026786/1025911/93BX2A315AD/FORD:4044280/4111208/4112996/6784095/93BB2A315C1B
B130068 застосування до авто :
-Ford:Mondeo,Scorpio
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130068 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 20 |
| Діаметр [мм] | 253 |
| Фаска 2 [мм] | 108 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18 |
| Висота [мм] | 43.7 |
| EAN | 5901225724731 |
Аналоги запчастини:4115996/F5RZ2C026A/5026786/1025911/93BX2A315AD/FORD:4044280/4111208/4112996/6784095/93BB2A315C1B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130068 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 108 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 43.7 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 20 мм |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Scorpio, Mondeo |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 981,75 ₴
