-25%

Колодки гальмівні передні VW Multivan V, T5 1.9TDI/2.0TSI/D 03-
1 309 ₴
981,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: B111317
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111317 застосування до авто :
-Volkswagen:Multivan V,TransporterT5
VAG:7E0698151/7E0698151B
B111317 застосування до авто :
-Volkswagen:Multivan V,TransporterT5
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111317 |
| Товщина [мм] | 18.1 |
| Ширина (мм) | 193.1 |
| Висота [мм] | 75 |
| Кількість датчиків зношування [на осі] | 1 |
VAG:7E0698151/7E0698151B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111317 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 193.1 мм |
| Толщина | 18.2 мм |
| Высота | 75 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С индикацией |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter, Multivan |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 981,75 ₴
