Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111173 застосування до авто :
-Kia:Sorento I
MOBIS:581013EE00/581013EU00
B111173 застосування до авто :
-Kia:Sorento I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111173 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Висота [мм] | 60 |
| Товщина [мм] | 17.3 |
| Довжина [мм] | 155 |
| Обмеження виробника | SUMITOMO |
| EAN | 5901225767370 |
MOBIS:581013EE00/581013EU00
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111173 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 155 мм |
| Толщина | 17.3 мм |
| Высота | 60 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Kia |
| Совместимость с моделью | Sorento |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

