Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110909 застосування до авто :
-Fiat:Doblo I,(223,119)
Аналоги запчастини:77362205/77363496/9948870
B110909 застосування до авто :
-Fiat:Doblo I,(223,119)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110909 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 150.3 |
| Висота [мм] | 52.5 |
| Товщина [мм] | 18 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225712110 |
Аналоги запчастини:77362205/77363496/9948870
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | B110909 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18.1 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 151.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 150.1 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

