-25%

Диск гальмівний передній Opel Corsa C 1.0I-1.2I 00- +ABS (240x20)
1 241 ₴
930,75 ₴
- Готово к отправке
- Код: B130219
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130219 застосування до авто :
-Opel:Corsa(C)
Аналоги запчастини:569021/9195985
B130219 застосування до авто :
-Opel:Corsa(C)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130219 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 20 |
| Діаметр [мм] | 240 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Кількість отворів | 6 |
| Мінімальна товщина [мм] | 17 |
| Висота [мм] | 41.2 |
| EAN | 5901225724304 |
Аналоги запчастини:569021/9195985
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130219 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 41 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 20 мм |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Corsa |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 930,75 ₴
