
Диск гальмівний передній Nissan Almera 1.4I,1.6I,2.0D 97.07-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B130161
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130161 застосування до авто :
-Nissan:Almera(N15)
Аналоги запчастини:402062N301/NISSAN:4020662Y01
B130161 застосування до авто :
-Nissan:Almera(N15)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130161 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 20 |
| Діаметр [мм] | 252 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18 |
| Висота [мм] | 45.2 |
| EAN | 5901225724199 |
Аналоги запчастини:402062N301/NISSAN:4020662Y01
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130161 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 45.2 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 20 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan |
| Совместимость с моделью | Almera |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
