Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111198 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT3
Аналоги запчастини:251698151C/251698151F
B111198 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT3
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111198 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 130 |
| Висота [мм] | 56.7 |
| Товщина [мм] | 19.4 |
| Гальмівна система | Lucas / TRW |
| EAN | 5901225767622 |
Аналоги запчастини:251698151C/251698151F
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111198 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 130 мм |
| Толщина | 19.4 мм |
| Высота | 56.7 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

