-25%

Колодки гальмівні передні Skoda Fabia 99-
1 190 ₴
892,50 ₴
- В наличии
- Код: B110924
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110924 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza IV
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Praktik,Roomster
-Volkswagen:Polo IV
Аналоги запчастини:6Q0698151A/VAG:SK6Q0698151A
B110924 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza IV
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Praktik,Roomster
-Volkswagen:Polo IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110924 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 131.5 |
| Висота [мм] | 62.7 |
| Товщина [мм] | 18 |
| Гальмівна система | LUCAS |
| EAN | 5901225712264 |
Аналоги запчастини:6Q0698151A/VAG:SK6Q0698151A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B110924 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 131.4 мм |
| Толщина | 18.8 мм |
| Высота | 62 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Совместимость с моделью | Cordoba, Polo, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 892,50 ₴
