-25%

Диск гальмівний задній Volvo S40/V40 96- 260x10
1 156 ₴
867 ₴
- В наличии 2 ед.
- Код: B130059
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130059 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma,SpaceStar I
-Volvo:S40 I,V40 I
Аналоги запчастини:MB699288/MB699289/MR913846/MR249356/30872940/308729409/PROTON:PW820195
B130059 застосування до авто :
-Mitsubishi:Carisma,SpaceStar I
-Volvo:S40 I,V40 I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130059 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Тип гальмівного диска | повний |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 10 |
| Діаметр [мм] | 260 |
| Фаска 2 [мм] | 114.3 |
| Кількість отворів | 4 |
| Мінімальна товщина [мм] | 8.4 |
| Висота [мм] | 41 |
| EAN | 5901225723741 |
Аналоги запчастини:MB699288/MB699289/MR913846/MR249356/30872940/308729409/PROTON:PW820195
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130059 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 114.3 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Высота | 41 мм |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 10 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | V40, S40, Lancer, Carisma, Space Star |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 867 ₴
