
Диск гальмівний передній (236x20) Chevrolet Aveo R13/Opel Astra F, Kadett E
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: B130647
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130647 застосування до авто :
-Chevrolet:Aveo(T250),Spark(M300)
GM:96471274/96574633
B130647 застосування до авто :
-Chevrolet:Aveo(T250),Spark(M300)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130647 |
| Внутрішній діаметр | 123 |
| Діаметр [мм] | 236 |
| Кількість отворів | 6 |
| Висота [мм] | 41 |
| Діаметр центрування [мм] | 59 |
| ∅ отвору [мм] | 12.4 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 20 |
| Мінімальна товщина [мм] | 18 |
GM:96471274/96574633
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130647 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Число отверстий | 6 шт |
| Высота | 41 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 20 мм |
| Совместимость с маркой | Chevrolet |
| Совместимость с моделью | Spark |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
