-25%

Колодки гальмівні передні Fiat Palio Weekend, Punto, Strada 1.2-1.9D 04.96-
1 139 ₴
854,25 ₴
- В наличии
- Код: B110170
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110170 застосування до авто :
-Fiat:Albea(178),Palio,(178BX),Punto(188),Strada,(178E)
Аналоги запчастини:71738151/71738152/77362177/77362180/9948131/77362178/FIAT/LANCIA:0000009949125/9948038/9949124/77362205/77363496
B110170 застосування до авто :
-Fiat:Albea(178),Palio,(178BX),Punto(188),Strada,(178E)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110170 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 151.5 |
| Висота [мм] | 52.5 |
| Товщина [мм] | 17 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225709677 |
Аналоги запчастини:71738151/71738152/77362177/77362180/9948131/77362178/FIAT/LANCIA:0000009949125/9948038/9949124/77362205/77363496
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B110170 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 151.3 мм |
| Толщина | 18.1 мм |
| Высота | 52.5 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Fiat |
| Совместимость с моделью | Punto, Palio |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 854,25 ₴
