-25%

Колодки гальмівні передні Lexus RX 08-/Toyota Rav 4 12-
1 139 ₴
854,25 ₴
- Готово к отправке
- Код: B111346
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111346 застосування до авто :
-Lexus:NX,RX III
-Toyota:RAV4(CA40)
TOYOTA/LEXUS:044650E010/0446548150/0446548160/0446548170/0446548190/044650E020
B111346 застосування до авто :
-Lexus:NX,RX III
-Toyota:RAV4(CA40)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111346 |
| Ширина (мм) | 167 |
| Товщина [мм] | 17.5 |
| Висота [мм] | 59.4 |
| Сторона встановлення | Задній міст |
TOYOTA/LEXUS:044650E010/0446548150/0446548160/0446548170/0446548190/044650E020
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111346 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 167 мм |
| Толщина | 17.5 мм |
| Высота | 59.4 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Совместимость с маркой | Lexus, Toyota |
| Совместимость с моделью | Alphard / Vellfire, Camry, NX, RAV4, Highlander, RX, ES |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 854,25 ₴
