Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B130160 застосування до авто :
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Praktik,Roomster
-Volkswagen:Fox(5Z1,5Z3),Polo IV
Аналоги запчастини:6Q0615301/6Q0615301A
B130160 застосування до авто :
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Praktik,Roomster
-Volkswagen:Fox(5Z1,5Z3),Polo IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B130160 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
| Товщина гальмівного диску (мм) | 18 |
| Діаметр [мм] | 239 |
| Фаска 2 [мм] | 100 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мінімальна товщина [мм] | 16 |
| Висота [мм] | 35 |
| EAN | 5901225724182 |
Аналоги запчастини:6Q0615301/6Q0615301A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B130160 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр отверстия для болта крепления | 100 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Высота | 35 мм |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 18 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Skoda |
| Совместимость с моделью | Fox, Fabia, Polo |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

