-25%

Колодки гальмівні передні Hyundai Grandeur, Sonata V 2.0CRDi-3.3 05-
1 088 ₴
816 ₴
- В наличии
- Код: B111250
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111250 застосування до авто :
-Hyundai:Grandeur(TG),Sonata IV,(EF),Sonata V,(NF),Sonata VI,(YF),Tucson I
-Kia:Magentis I,Magentis II,Opirus,Sportage II
MOBIS:581013KA20/581013KA30/581013LA20/581012EA30/581013FA01/581013FA11/581013KA32/581013LA10/581013LA11
B111250 застосування до авто :
-Hyundai:Grandeur(TG),Sonata IV,(EF),Sonata V,(NF),Sonata VI,(YF),Tucson I
-Kia:Magentis I,Magentis II,Opirus,Sportage II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111250 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 131.3 |
| Висота [мм] | 59.9 |
| Товщина [мм] | 17.5 |
| EAN | 5901225779779 |
MOBIS:581013KA20/581013KA30/581013LA20/581012EA30/581013FA01/581013FA11/581013KA32/581013LA10/581013LA11
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111250 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 131.3 мм |
| Толщина | 17.5 мм |
| Высота | 59.9 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | Grandeur, Sonata |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 816 ₴
