-25%

Колодки гальмівні задні дискові Mercedes/VW/Vario/Sprinter/VW LT
1 105 ₴
828,75 ₴
- В наличии
- Код: B110457
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110457 застосування до авто :
-Mercedes:G
-modell,Sprinter
-Volkswagen:LT II
Аналоги запчастини:2D0698451B/MERCEDES-BENZ:0004209720/0034202420/0044202520/DODGE:05103557AA
B110457 застосування до авто :
-Mercedes:G
-modell,Sprinter
-Volkswagen:LT II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110457 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 125.7 |
| Висота [мм] | 62 |
| Товщина [мм] | 17.8 |
| Гальмівна система | BOSCH |
| EAN | 5901225710512 |
Аналоги запчастини:2D0698451B/MERCEDES-BENZ:0004209720/0034202420/0044202520/DODGE:05103557AA
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B110457 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Ширина | 125.8 мм |
| Толщина | 18.9 мм |
| Высота | 61.9 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | Sprinter, G-Class |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 828,75 ₴
