Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120966 застосування до авто :
-Audi:Q7(4M)
-Bentley:Bentayga
Аналоги запчастини:4M0127177BTURK
A120966 застосування до авто :
-Audi:Q7(4M)
-Bentley:Bentayga
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120966 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92 |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 103 |
| Висота [мм] | 122 |
| Додатковий артикул / Додаткова інформація | з прокладкою |
Аналоги запчастини:4M0127177BTURK
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A120966 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 122 мм |
| Внутренний диаметр | 10 мм |
| Внешний диаметр | 92 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Bentley |
| Совместимость с моделью | Touareg, Bentayga, Q7 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

