-25%

Колодки гальмівні передні Ford B-Max, Fiesta, Focus, Tourneo Courier B460 1.0-1.6D 01.09-
1 054 ₴
790,50 ₴
- В наличии
- Код: B111354
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111354 застосування до авто :
-Ford:B
-MAX,Courier,Fiesta
FORD:1751951/1765066/1775672/1785193/AY112K021BA/AY112K021BB/AY112K021BC/AY112K021BD
B111354 застосування до авто :
-Ford:B
-MAX,Courier,Fiesta
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111354 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 131.5 |
| Товщина [мм] | 17.2 |
| Кількість болтів | 4 |
| Висота [мм] | 60 |
FORD:1751951/1765066/1775672/1785193/AY112K021BA/AY112K021BB/AY112K021BC/AY112K021BD
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111354 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 131.5 мм |
| Толщина | 17.2 мм |
| Высота | 60 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Ford |
| Совместимость с моделью | Transit Courier, B-Max, Fiesta |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 790,50 ₴
