-25%

Підшипник маточини переднійVW T4 96- (від №.куз.70-T-200 001)
1 020 ₴
765 ₴
- Готово к отправке
- Код: W413081
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
W413081 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
Аналоги запчастини:701498625/7D0498625/VAG:701501287D/7D0498625
W413081 застосування до авто :
-Volkswagen:TransporterT4
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | W413081 |
| Сторона встановлення | передній міст |
| Ширина (мм) | 45 |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 80 |
| EAN | 5901225771209 |
Аналоги запчастини:701498625/7D0498625/VAG:701501287D/7D0498625
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | W413081 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 45 мм |
| Внутренний диаметр | 45 мм |
| Внешний диаметр | 80 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Transporter |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴
