-25%

Колодки гальмівні передні Audi A3/Seat Leon/Skoda Fabia/VW Bora/Golf IV/V/VI
1 003 ₴
752,25 ₴
- Готово к отправке
- Код: B110697
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110697 застосування до авто :
-Audi:A3(8L1)
-Fiat:Doblo I,(223,119)
-Seat:Cordoba,Ibiza IV,Leon I,Toledo II
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Octavia,(A4,Tour),Praktik,Roomster
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Fox(5Z1,5Z3),Golf IV,Polo III,Polo IV,Polo V
Аналоги запчастини:1J0698151/1J0698151A/1J0698151J/1J0698151H/1J0698151B/6Q0698151/190698151/1J0698151C
B110697 застосування до авто :
-Audi:A3(8L1)
-Fiat:Doblo I,(223,119)
-Seat:Cordoba,Ibiza IV,Leon I,Toledo II
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Octavia,(A4,Tour),Praktik,Roomster
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Fox(5Z1,5Z3),Golf IV,Polo III,Polo IV,Polo V
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110697 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 146 |
| Висота [мм] | 54.7 |
| Товщина [мм] | 19.7 |
| Гальмівна система | TEVES |
| EAN | 5901225711182 |
Аналоги запчастини:1J0698151/1J0698151A/1J0698151J/1J0698151H/1J0698151B/6Q0698151/190698151/1J0698151C
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B110697 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 146 мм |
| Толщина | 19.6 мм |
| Высота | 54.7 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, Load Up, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 752,25 ₴
