-25%

Колодки гальмівні задні дискові VW Touareg 2.5Tdi-5.0V10 10.02-
1 008 ₴
756 ₴
- В наличии
- Код: B111140
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111140 застосування до авто :
-Volkswagen:Touareg I
Аналоги запчастини:7L6698451B
B111140 застосування до авто :
-Volkswagen:Touareg I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111140 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 86.8 |
| Висота [мм] | 70.1 |
| Товщина [мм] | 17.1 |
| Гальмівна система | Brembo |
| EAN | 5901225767035 |
Аналоги запчастини:7L6698451B
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111140 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Ширина | 86.8 мм |
| Толщина | 17.1 мм |
| Высота | 70.1 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Touareg |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 756 ₴
