Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111341 застосування до авто :
-Dacia:Logan(L8),LoganMCV II,Sandero(B8)
-Renault:Clio IV,Logan II,(L8),Twingo III,(X07)
-Smart:Forfour II,Fortwo(453)
Аналоги запчастини:410602396R/410609646R/DACIA:410602396R/410609646R
B111341 застосування до авто :
-Dacia:Logan(L8),LoganMCV II,Sandero(B8)
-Renault:Clio IV,Logan II,(L8),Twingo III,(X07)
-Smart:Forfour II,Fortwo(453)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111341 |
| Сторона встановлення | Передні |
| Ширина (мм) | 140.1 |
| Товщина [мм] | 18.2 |
| Висота [мм] | 40 |
Аналоги запчастини:410602396R/410609646R/DACIA:410602396R/410609646R
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111341 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 140.1 мм |
| Толщина | 18.2 мм |
| Высота | 40 мм |
| Назначение | Передние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Smart, Dacia, Renault |
| Совместимость с моделью | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

