Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B111186 застосування до авто :
-Hyundai:SantaFe I,SantaFe II
MOBIS:583022BA20/583022BA00/583022BA40/583024AA00
B111186 застосування до авто :
-Hyundai:SantaFe I,SantaFe II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B111186 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 118.6 |
| Висота [мм] | 47 |
| Товщина [мм] | 15.6 |
| EAN | 5901225767509 |
MOBIS:583022BA20/583022BA00/583022BA40/583024AA00
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B111186 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Ширина | 118.6 мм |
| Толщина | 14.9 мм |
| Высота | 47 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | С акустической индикацией |
| Совместимость с маркой | Hyundai |
| Совместимость с моделью | Santa Fe |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

