Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
W413047 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza II,Ibiza III,Inca,Toledo I
-Volkswagen:Caddy II,Corrado,Golf II,Golf III,Golf IV,Jetta,PassatB3,Polo III,PoloClassic,Vento
Аналоги запчастини:331598625A/191498625A/357498625B/357498625/331598625B/VAG:357407625A/357407625E/357498625C
W413047 застосування до авто :
-Seat:Cordoba,Ibiza II,Ibiza III,Inca,Toledo I
-Volkswagen:Caddy II,Corrado,Golf II,Golf III,Golf IV,Jetta,PassatB3,Polo III,PoloClassic,Vento
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | W413047 |
| Сторона встановлення | передній міст |
| Зовнішній діаметр [мм] | 72 |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Ширина (мм) | 37 |
| EAN | 5901225722737 |
Аналоги запчастини:331598625A/191498625A/357498625B/357498625/331598625B/VAG:357407625A/357407625E/357498625C
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | W413047 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 37 мм |
| Внутренний диаметр | 40 мм |
| Внешний диаметр | 72 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Caddy, Cordoba, Polo, Toledo, Corrado, Jetta, Golf, Passat, Ibiza |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

