-25%

Колодки гальмівні задні дискові Ford Mondeo 1.8/2.0/2.5 00- Renault Kangoo 1.6/1.9D 10.01-
918 ₴
688,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: B110228
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110228 застосування до авто :
-Ford:Mondeo
-Jaguar:X
-type
-Renault:Kangoo I
Аналоги запчастини:1207104/1219897/1219894/1121895/1130120/1152316/C2S20893/C2S38068/C2S33408/C2S17362/7701207187/FORD:1204845/1219892/1227108
B110228 застосування до авто :
-Ford:Mondeo
-Jaguar:X
-type
-Renault:Kangoo I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110228 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 115.8 |
| Висота [мм] | 52 |
| Товщина [мм] | 15.9 |
| Гальмівна система | BOSCH |
| EAN | 5901225709967 |
Аналоги запчастини:1207104/1219897/1219894/1121895/1130120/1152316/C2S20893/C2S38068/C2S33408/C2S17362/7701207187/FORD:1204845/1219892/1227108
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B110228 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Ширина | 115.7 мм |
| Толщина | 17.2 мм |
| Высота | 52 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Ford, Renault, Jaguar |
| Совместимость с моделью | X-Type, Kangoo, Mondeo |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 688,50 ₴
