-25%

Колодки гальмівні задні дискові Renault Trafic/Opel Vivaro 06-
900 ₴
675 ₴
- Готово к отправке
- Код: B110870
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
B110870 застосування до авто :
-Fiat:Talento(296)
-Nissan:Primastar(X83)
-Opel:Vivaro(A),Vivaro(B)
-Renault:Trafic II,Trafic III
Аналоги запчастини:4406000QAF/44060AAQAF/4414029/4414520/93173646/9199262/9199266/7701050918/7701054772/7D0698451A/7D0698451E
B110870 застосування до авто :
-Fiat:Talento(296)
-Nissan:Primastar(X83)
-Opel:Vivaro(A),Vivaro(B)
-Renault:Trafic II,Trafic III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | B110870 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Ширина (мм) | 94.8 |
| Висота [мм] | 57.3 |
| Товщина [мм] | 16 |
| Гальмівна система | LUCAS-GIRLING |
| EAN | 5901225711748 |
Аналоги запчастини:4406000QAF/44060AAQAF/4414029/4414520/93173646/9199262/9199266/7701050918/7701054772/7D0698451A/7D0698451E
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | B110870 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип | Дисковые |
| Ширина | 94.7 мм |
| Толщина | 16.5 мм |
| Высота | 57.2 мм |
| Назначение | Задние колеса |
| Датчик износа колодок | Без индикации |
| Совместимость с маркой | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Совместимость с моделью | Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 675 ₴
