-25%

Підшипник маточини передній Audi A4,VW Golf IV 97-06
846 ₴
634,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: W413093
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
W413093 застосування до авто :
-Audi:A3(8L1),TT
-Seat:Leon I,Toledo II
-Skoda:Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Golf IV
Аналоги запчастини:1J0498625/1J0598625/VAG:1J0407625
W413093 застосування до авто :
-Audi:A3(8L1),TT
-Seat:Leon I,Toledo II
-Skoda:Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Beetle(9C1,1C1,1Y7),Bora,Golf IV
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | W413093 |
| Сторона встановлення | передній міст |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Ширина (мм) | 40 |
| EAN | 5901225722911 |
Аналоги запчастини:1J0498625/1J0598625/VAG:1J0407625
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | W413093 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 40 мм |
| Внутренний диаметр | 40 мм |
| Внешний диаметр | 74 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, TT, Golf, New Beetle |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 634,50 ₴
