-25%

Підшипник маточини (2 стопорні кільця) Chevrolett Lacetti/Opel Vectra A,B,Calibra, 74X39X39
810 ₴
607,50 ₴
- В наличии
- Код: W413070
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
W413070 застосування до авто :
-Opel:Astra(F),Calibra,Omega(B),Vectra(A),Vectra(B)
Аналоги запчастини:1603196/90510542/GM:328105
W413070 застосування до авто :
-Opel:Astra(F),Calibra,Omega(B),Vectra(A),Vectra(B)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | W413070 |
| Сторона встановлення | передній міст |
| Ширина (мм) | 39 |
| Внутрішній діаметр | 39 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 74 |
| EAN | 5901225771223 |
Аналоги запчастини:1603196/90510542/GM:328105
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | W413070 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 39 мм |
| Внутренний диаметр | 39 мм |
| Внешний диаметр | 74 мм |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Calibra, Astra, Vectra, Omega |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 607,50 ₴
