
Фільтр паливний VW Caddy 04-/Seat Toledo 04-/Skoda Octavia 1.4 04-
810 ₴
- Готово к отправке
- Код: A110559
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A110559 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7),TT
-Seat:Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Cordoba,Ibiza IV,Ibiza V,Leon I,Leon II,Toledo III,Toledo IV
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Fabia III,Octavia(A5),Praktik,Rapid,Roomster,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),Beetle(9C1,1C1,1Y7),Caddy III,Caddy IV,Eos,Golf V,Golf VI,GolfPLUS,Jetta,POLOsedan,Polo IV,Polo V,Touran I
Аналоги запчастини:6Q0201051J/6Q0201051C/6Q0201051A
A110559 застосування до авто :
-Audi:A3(8P1,8PA,8P7),TT
-Seat:Altea(5P1),AlteaXL(5P5,5P8),Cordoba,Ibiza IV,Ibiza V,Leon I,Leon II,Toledo III,Toledo IV
-Skoda:Fabia I,Fabia II,Fabia III,Octavia(A5),Praktik,Rapid,Roomster,Yeti
-Volkswagen:Beetle(5C1,5C7),Beetle(9C1,1C1,1Y7),Caddy III,Caddy IV,Eos,Golf V,Golf VI,GolfPLUS,Jetta,POLOsedan,Polo IV,Polo V,Touran I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A110559 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 61 |
| Впускн. ∅ [мм] | 8 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 164 |
| Тиск [бар] | 4 |
| Виконання фільтра | із вбудованим регулятором тиску |
| EAN | 5901225736956 |
Аналоги запчастини:6Q0201051J/6Q0201051C/6Q0201051A
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A110559 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Диаметр выходного отверстия | 8 мм |
| Высота | 164 мм |
| Внешний диаметр | 55 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Toledo, Rapid, Touran, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
Информация для заказа
- Цена: 810 ₴
