Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A110609 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW204,CLS,E
-ClassC207,E
-ClassW212,G
-modell,GL,GLK,M
-ClassW164,R
-Class,S
-ClassW221,SLK
MERCEDES-BENZ:A6420901752/A6420901852/A6420902052/A6420920301
A110609 застосування до авто :
-Mercedes:C
-ClassW204,CLS,E
-ClassC207,E
-ClassW212,G
-modell,GL,GLK,M
-ClassW164,R
-Class,S
-ClassW221,SLK
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A110609 |
| Виконання фільтра | з приєднанням для датчика рівня води |
| Зовнішній діаметр [мм] | 92 |
| Впускн. ∅ [мм] | 10 |
| Випускн.-⌀ [мм] | 8 |
| Висота [мм] | 138 |
| EAN | 5901225796486 |
MERCEDES-BENZ:A6420901752/A6420901852/A6420902052/A6420920301
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A110609 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Встроенный |
| Диаметр выходного отверстия | 8 мм |
| Высота | 138 мм |
| Внешний диаметр | 92 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
| Совместимость с моделью | S-Class, CLS, G-Class, C-Class, R-Class |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

