Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140689 застосування до авто :
-Mercedes:T2
MERCEDES-BENZ:0020949204/0020949404/A0020949204/A0020949404
A140689 застосування до авто :
-Mercedes:T2
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140689 |
| Довжина [мм] | 600 |
| Ширина (мм) | 170 |
| Висота [мм] | 60 |
| EAN | 5901225705426 |
MERCEDES-BENZ:0020949204/0020949404/A0020949204/A0020949404
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140689 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Высота | 60 мм |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

