-25%

Підшипник маточини задній Nissan Kubistar Renault Kangoo, Kangoo Express, Laguna I, Rapid 1.0-2.2D 98-
702 ₴
526,50 ₴
- В наличии
- Код: W413072
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
W413072 застосування до авто :
-Nissan:Kubistar(X76,X80)
-Renault:Kangoo I,Laguna I
Аналоги запчастини:4321000QAD/7701463987/7701205596/MERCEDES-BENZ:1689810327/NISSAN:4321000Q0L
W413072 застосування до авто :
-Nissan:Kubistar(X76,X80)
-Renault:Kangoo I,Laguna I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | W413072 |
| Сторона встановлення | задній міст |
| Зовнішній діаметр [мм] | 55 |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Ширина (мм) | 43 |
| EAN | 5901225722812 |
Аналоги запчастини:4321000QAD/7701463987/7701205596/MERCEDES-BENZ:1689810327/NISSAN:4321000Q0L
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | W413072 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 43 мм |
| Внутренний диаметр | 25 мм |
| Внешний диаметр | 55 мм |
| Совместимость с маркой | Nissan, Renault |
| Совместимость с моделью | Rapid, Kangoo, Kubistar, Laguna |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | задній міст |
Информация для заказа
- Цена: 526,50 ₴
