Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142085 застосування до авто :
-Toyota:Sequoia II,Tundra II
TOYOTA/LEXUS:178010S020/178010P100
A142085 застосування до авто :
-Toyota:Sequoia II,Tundra II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142085 |
| Довжина [мм] | 298 |
| Ширина (мм) | 258 |
| Висота [мм] | 65 |
TOYOTA/LEXUS:178010S020/178010P100
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Denckermann |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | A142085 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 298 мм |
| Ширина | 258 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Sequoia |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

