-25%

Сайлентблок переднього важеля нижній VAG A4/A6 Passat 94-05
612 ₴
459 ₴
- Готово к отправке
- Код: D300074
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
D300074 застосування до авто :
-Audi:A4B5,A4B6,A4B7,A6C5,A8(D2)
-Skoda:Superb I
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
Аналоги запчастини:4D0407183P/4D0407183Q/4D0407183AB/4D0407183AC/4D0407183M/4D0407183N
D300074 застосування до авто :
-Audi:A4B5,A4B6,A4B7,A6C5,A8(D2)
-Skoda:Superb I
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | D300074 |
| Сторона встановлення | Задні |
| Довжина [мм] | 80 |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 65 |
| EAN | 5901225764423 |
Аналоги запчастини:4D0407183P/4D0407183Q/4D0407183AB/4D0407183AC/4D0407183M/4D0407183N
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | D300074 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 80 мм |
| Место установки | Задний |
| Диаметр внутренний | 12 мм |
| Диаметр внешний | 65 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Superb, A4, A6, A8, Passat |
| Пользовательские характеристики | |
| Сторона встановлення | передній міст |
Информация для заказа
- Цена: 459 ₴
