Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141837 застосування до авто :
-Audi:A8(D4)
A141837 застосування до авто :
-Audi:A8(D4)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141837 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 153 |
| Внутрішній діаметр | 104 |
| Висота [мм] | 194 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141837 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 194 мм |
| Внутренний диаметр | 104 мм |
| Внешний диаметр | 153 мм |
| Совместимость с маркой | Audi |
| Совместимость с моделью | A8 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

