
Фільтр повiтряний Mitsubishi Pajero 2.3TD 2.5TD 2.8TD 86-89-
Цену уточняйте
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- Нет в наличии
- Код: A140163
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140163 застосування до авто :
-Mitsubishi:Pajero I,Pajero II,PajeroSport I
Аналоги запчастини:MZ311785/XD603384/MD603384
A140163 застосування до авто :
-Mitsubishi:Pajero I,Pajero II,PajeroSport I
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140163 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 242 |
| Внутрішній діаметр | 164 |
| Діаметр 2 (мм) | 152 |
| Діаметр 3 (мм) | 74 |
| Висота [мм] | 147 |
| EAN | 5901225703361 |
Аналоги запчастини:MZ311785/XD603384/MD603384
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140163 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 147 мм |
| Внутренний диаметр | 164 мм |
| Внешний диаметр | 242 мм |
| Совместимость с моделью | Pajero, Galant |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте
