Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A142129 застосування до авто :
-SsangYong:Rodius II
SSANGYONG:2319009100
A142129 застосування до авто :
-SsangYong:Rodius II
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A142129 |
| Довжина [мм] | 298 |
| Ширина (мм) | 237 |
| Висота [мм] | 58 |
SSANGYONG:2319009100
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A142129 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 298 мм |
| Ширина | 237 мм |
| Высота | 58 мм |
| Совместимость с маркой | Ssang Yong |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

