-25%

Фільтр паливний (для корпусів з датчиком води) VAG 1,6Tdi 12-
522 ₴
391,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: A120932
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120932 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q3(8U)
-Seat:Ateca,Leon III
-Skoda:Karoq,Kodiaq,Octavia(A7),Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Arteon,Beetle(5C1,5C7),Golf VII,Golf VII,ALLTRACK,GolfSportsvan,Jetta,PassatB8(3G2,3G5),PassatB8ALLTRACK,Scirocco(137,138),T
-Roc,Tiguan II,Tiguan II,USA,Touran III
A120932 застосування до авто :
-Audi:A3(8V1,8VA,8VS,8V7),Q3(8U)
-Seat:Ateca,Leon III
-Skoda:Karoq,Kodiaq,Octavia(A7),Octavia,(A4,Tour)
-Volkswagen:Arteon,Beetle(5C1,5C7),Golf VII,Golf VII,ALLTRACK,GolfSportsvan,Jetta,PassatB8(3G2,3G5),PassatB8ALLTRACK,Scirocco(137,138),T
-Roc,Tiguan II,Tiguan II,USA,Touran III
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120932 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 77 |
| Внутрішній діаметр | 9 |
| Зовнішній діаметр 1 [мм] | 94 |
| Висота [мм] | 138 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A120932 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 138 мм |
| Внутренний диаметр | 9 мм |
| Внешний диаметр | 77 мм |
| Совместимость с маркой | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | Beetle, Superb, Caddy, Tiguan, Formentor, Touran, Jetta, Octavia, A3, Scirocco, Leon, Golf, Q3, Passat |
Информация для заказа
- Цена: 391,50 ₴
