Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140139 застосування до авто :
-Toyota:Hiace
Аналоги запчастини:1780175020/1780154140/TOYOTA/LEXUS:178015414083/17801541408T
A140139 застосування до авто :
-Toyota:Hiace
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140139 |
| Довжина [мм] | 145 |
| Ширина (мм) | 86 |
| Висота [мм] | 280 |
| EAN | 5901225703194 |
Аналоги запчастини:1780175020/1780154140/TOYOTA/LEXUS:178015414083/17801541408T
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140139 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 145 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Высота | 280 мм |
| Совместимость с маркой | Toyota |
| Совместимость с моделью | HiAce |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

