-25%

Фільтр повітряний Ford Focus 04- Volvo S40,V50 04-
450 ₴
337,50 ₴
- Готово к отправке
- Код: A141131
+380 (50) 590-75-12
Viberвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A141131 застосування до авто :
-Ford:C
-MAX,Connect,Focus,Kuga,Tourneo
-Mazda:3(BL),5(CW)
-Volvo:C30,C70 II,S40 II,V40 II,V50
Аналоги запчастини:1496204/7M519601AC/30792881/1848220/FORD:1448616/1477153/1690582/1695529/1708877/76899132/7M519601AB/AV619601AB/AV619601AD/MAZDA:Y64213Z40/Y64213Z40B/Y64213Z40C/Y64213Z40D/VOLVO:31338216/31370984
A141131 застосування до авто :
-Ford:C
-MAX,Connect,Focus,Kuga,Tourneo
-Mazda:3(BL),5(CW)
-Volvo:C30,C70 II,S40 II,V40 II,V50
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A141131 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 154 |
| Внутрішній діаметр | 70 |
| Висота [мм] | 206 |
| EAN | 5901225742872 |
Аналоги запчастини:1496204/7M519601AC/30792881/1848220/FORD:1448616/1477153/1690582/1695529/1708877/76899132/7M519601AB/AV619601AB/AV619601AD/MAZDA:Y64213Z40/Y64213Z40B/Y64213Z40C/Y64213Z40D/VOLVO:31338216/31370984
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A141131 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Высота | 206 мм |
| Внутренний диаметр | 70 мм |
| Внешний диаметр | 154 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo, Mazda, Ford |
| Совместимость с моделью | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, C70, Kuga, Focus |
Информация для заказа
- Цена: 337,50 ₴
