Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A120422 застосування до авто :
-Iveco:Daily
Аналоги запчастини:504170771/500055340
A120422 застосування до авто :
-Iveco:Daily
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A120422 |
| Висота [мм] | 150 |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 81 |
| EAN | 5901225765345 |
Аналоги запчастини:504170771/500055340
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A120422 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Тип фильтра | Вставка |
| Высота | 150 мм |
| Внутренний диаметр | 15 мм |
| Внешний диаметр | 81 мм |
| Совместимость с маркой | Yamaha, Iveco |
| Совместимость с моделью | Daily |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

