Допоможемо з підбором запчастин, підкажемо якщо не впевнені! Велика наявність на складах! Пишіть, дзвоніть, запитуйте!
A140075 застосування до авто :
-Audi:A4B5,A6AllroadC5,A6C5
-Skoda:Superb I
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
Аналоги запчастини:59133843/059133843A/VAG:059133843
A140075 застосування до авто :
-Audi:A4B5,A6AllroadC5,A6C5
-Skoda:Superb I
-Volkswagen:PassatB4(3B2,3B5),PassatB5(3B3,3B6)
| Виробник | DENCKERMANN (Польща) |
| Каталоговий номер | A140075 |
| Довжина [мм] | 254 |
| Ширина (мм) | 212 |
| Висота [мм] | 69 |
| EAN | 5901225702616 |
Аналоги запчастини:59133843/059133843A/VAG:059133843
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Denckermann |
| Страна производитель | Польша |
| Код запчасти | A140075 |
| Состояние | Новое |
| Тип запчасти | Аналог |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Длина | 254 мм |
| Ширина | 212 мм |
| Высота | 69 мм |
| Совместимость с маркой | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Совместимость с моделью | A6, Passat, Superb, A4 |
Информация для заказа
- Цена: Цену уточняйте

